Top
POUŽÍVAT BAMBUCKÉ MÁSLO

Bambucké máslo je botanické máslo, které se v posledních letech stále více používá v kosmetice. Především v přírodních a organických kosmetických výrobcích. Jaké bambucké máslo je nejlepší? Jak používat bambucké máslo?

CO JE TO?

Bambucké máslo je rostlinné máslo získané ze stromu, který roste v Africe: Butyrospermum parkii. Slavné bambucké máslo lze extrahovat díky přirozeným mastným částicím, které se nacházejí v plodech tohoto stromu. Můžete ho najít buď v čisté formě nebo integrované do kosmetické formulace pro posílení jeho složení.

JAKÉ JSOU ÚČINKY A VÝHODY BAMBUCKÉHO MÁSLA?

Bambucké máslo je rostlinné máslo, jehož ctnosti byly uznávány po celá staletí. Je tajemstvím přírodní krásy mnoha afrických žen, které ho používaly k léčení, opravě a zklidnění kůže. Je bohaté obzvláště na kyselinu olejovou a stearovou, která mu dodává zvlhčující, změkčující a pružné vlastnosti. Kromě toho, obsahuje vysokou úroveň přírodních antioxidantů jako jsou vitamíny A a E, které pomáhají předcházet suchosti pokožky, chrání před sluncem a léčí nedokonalosti.

Je aktivní jak na kůži, tak na vlasových vláknech. Můžete jej tedy aplikovat přímo na kůži a vlasy, aniž byste po aplikaci viděli mastný zbytek. Díky svým změkčujícím vlastnostem je bambucké máslo také vynikajícím prostředkem k ošetření pleti po silném opalování.

 

POUŽÍVAT BAMBUCKÉ MÁSLO

KTERÉ BYSTE SI MĚLI VYBRAT?

Chcete-li najít nejlepší bambucké máslo, měli byste vybrat produkt od výrobce, který používá zdravé, čisté kultury a metody extrakce. Tímto způsobem jsou složky bambuckého másla neporušené a jeho účinky jsou ještě lepší.

ORGANICKÉ BAMBUCKÉ MÁSLO

Existuje vynikající kvalita bambuckého másla a to organické bambucké máslo. Díky udržitelné a ekologické kultuře, která chrání životní prostředí a nepoužívá hnojiva nebo pesticidy, vám organické bambucké máslo zajistí složení a obsah důležitých aktivních složek, a tedy i účinnějších.

JAK POUŽÍVAT BAMBUCKÉ MÁSLO NA VAŠI KŮŽI A VLASY

Chcete-li použít bambucké máslo na kůži nebo vlasy, jednoduše naneste a jemně vmasírujte do oblasti bambucké máslo nebo přípravek, který jej obsahuje.

JAKÁ JE NEJLEPŠÍ KOSMETIKA VYROBENÁ Z BAMBUCKÉHO MÁSLA?

Nejlepší kosmetika z bambuckého másla je ta, která používá organické bambucké máslo v kombinaci s dalšími přírodními složkami, které jsou taktéž organické.

Krém na ruce a nehty z laboratoří ASABIO kombinuje organické bambucké máslo s konopným olejem a CBD. Těží se tak ze dvou tukových podpor, které jsou uznávány pro jejich blahodárný účinek na epidermis, což umožňuje chránit pokožku a posilovat ji před každodenními agresemi. Kromě toho, CBD, také pocházející z konopí, posiluje působení těchto dvou mastných látek a zároveň dodává vaší epidermis vše, co potřebuje.

 

Post a Comment