Top
Bio

Co je to Asa?

Asa znamená v japonštině «ráno», ale také «konopí», které je pro nás nejdůležitějším přírodním principem, na kterém jsou založeny všechny naše produkty. Je to také filozofie a metoda formulace přírodních produktů, 100% organické v celkové symbióze s přírodou existující v Japonsku po tisíciletí. Asa Vám přinese denní rutinu, která začíná Vaším ránem a také všechny potřeby, které Vaše pokožka může mít, aby překonala agrese, které podstupuje denně, a také vyhýbání se možným znakům způsobené časem. Všechny tyto produkty byly pečlivě vybrány z dnešní přírody, aby spojily «Asa» s nejlepšími objevy lidstva po staletí až dodnes, s jedinečným cílem uspokojit Vaši pohodu.

asabio

Naše závazky

Cílem Asy je chránit prostředí, v němž lidé žijí. Proto jsme se zavázali používat pouze 100% ekologické produkty od farmářů, kteří dbají na ochranu životního prostředí. Výhradně spolupracujeme se stejně smýšlejícími lidmi z Evropy.

asabio

Naše filozofie

Asabio se specializuje výhradně na organické produkty kosmetiky s konopím a CBD, jakožto hlavním složkou. Naším cílem je spojit tisíciletou sílu «Asy» s nejbohatšími a nejintenzivnějšími organickými složkami zajišťující Vaší pokožce to nejlepší k péči a ošetření. Proto klademe kvalitu a inovace na první místo.
Jsme přesvědčení, že organická kosmetika může konkurovat konvenční kosmetice a naučit ji respektovat naše životní prostředí a jeho biologickou rozmanitost. Neustále se snažíme přicházet s objevem nových surovin, abyste je mohli kombinovat s «Asa» a experimentovat s novými kombinacemi přísad, s exkluzivní touhou nabídnout Vám bezkonkurenční kvalitu s exkluzivní řadou kompletní harmonie s přírodou a zvířaty.